Redhawk

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Škola cez poštu

Môj zážitok s poštovým e learningom.... Alebo kde soudruzi z NDR udelali chybu?
No začiatkom roku som si objednal od firmy IMP Angličtinu. Ide o 99 dielnu sadu kurzu anglického jazyka.
Zaujimavé čítanie ako základy fajn. Problém nastal pri 3 zásielke, nedošla. Mal tam byť elektronický slovník, pošta vraj nič nemala, IMP tvrdilo odoslane. Došla 4. potom 6. Bol som reklamovať na  zákazníckom  oddelení.  Príjemné jednanie podpísal som prehlásenie že nedošla 3 a mám počkať na dotlač 5 časti.
Ale...
V auguste mi došiel šek na zaplatenie sumy za kurzy číslo: 3., 5., 6., a 7. ktoré som neobdržal. Nuž šek prišiel 27.8.2007 ale odoslaný bol 11.8.2007.  Pošta mi povedala, že zásielka nemohla ísť tak dlho.
Tak opäť s 6. kurzom (neotvoreným) na zákaznícke. Bola tam milá slečna, prevzala a potvrdila prevzatie 6. kurzu a tiež mi stornovala zásielky.

A čo ďalej? no dúfam nič. Problém dúfam nebudú. Ale bohužiaľ so Slovenskou poštou sú časté a nie je možné ich rýchlo riešiť.

všeobecné | stály odkaz

Komentáre

 1. :)
  no thak to je dost blbe :D poznam trosku ine podoby ale to skor ohladom vydavatelstva... zrazu nam prislo oznamenie ze na poste nas caka kniha za 400,- ... no ale my sme nic neobjednali :D... no a dalej nam chodili nejake listy aby sme si objednali dalsie knihy z ich ponuky no prca :D
  publikované: 29.08.2007 22:37 | autor: amoniacik (e-mail, web, autorizovaný)
 2. ach
  ano to poznam tiez Reader Digest to zvykne
  publikované: 30.08.2007 14:24 | autor: redhawk (e-mail, web, autorizovaný)
 3. :D
  jj to bolo to vydavatelstvo :DDDD
  publikované: 30.08.2007 14:40 | autor: amoniacik (e-mail, web, autorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014